myśl nieszablonowo

Konkurs promujący Wewnętrzny System Zapewniania Jakości Kształcenia

Drodzy studenci,

w imieniu Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia UJK, organizatora konkursu z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia, zachęcamy Państwa do udziału w kolejnej jego edycji. Hasło przewodnie brzmi: Zaszczepieni wiedzą. Twoje jutro zaczyna się dziś.

Prace konkursowe można przygotować w czterech kategoriach:

• forma literacka lub publicystyczna (opowiadanie, esej, reportaż, felieton etc.)
  • forma plastyczna (technika dowolna)
  • forma multimedialna (fotografia, film, instalacja etc.)
  • dzieło muzyczne (wokalne, instrumentalne, wokalno-instrumentalne)

Patronat  Honorowy nad  konkursem objął J.M Rektor – prof. dr hab. Stanisław Głuszek.

Prace konkursowe można składać w Sekcji Jakości Kształcenia do 30 kwietnia 2022 roku, do godz. 13.00 (ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce, pok. 15).. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu. Regulamin konkursu