konkurs Medi@stery

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery!

Medi@stery to pierwszy w Polsce ogólnopolski konkurs dedykowany Absolwentom studiów magisterskich na kierunkach zakładających realizację efektów uczenia się w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach. Nagrody w konkursie odebrało dotychczas 24 laureatów, których rozprawy odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym i metodologicznym, oryginalnością tez oraz odkrywczym charakterem. Prace te zostały wydane w postaci wysokopunktowanych monografii lub artykułów w czasopiśmie z listy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Media Biznes Kultura”, wnosząc istotny wkład w rozwój medioznawstwa i przyczyniając się  do torowania drogi indywidualnym, twórczym i wartościowym dokonaniom.

Wśród laureatów dominowali studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, którzy ku naszej radości stanowią już grono doktorów lub kończą studia doktorskie. O osiągnięciach naszych laureatów możecie Państwo przeczytać na stronie internetowej Konkursu, który otwierając przed Absolwentami nowe perspektywy badawcze staje się dokumentacją ich pierwszych naukowych dokonań.

Zapraszając do udziału w konkursie zachęcamy do zapoznania się z informacjami o konkursie na stronie https://mediastery.ug.edu.pl/dla-uczestnikow/

Kartę zgłoszeniową wraz z załącznikami należy przesłać w terminie do 21 listopada 2022 roku.

dr hab. Małgorzata Łosiewicz, prof. UG

dr hab. Anna Ryłko-Kurpiewska, prof. UG