Krzysztof Tańcula

Co warto dziś znać? Trend RTM

Podczas spotkania 12 grudnia Krzysztof Tańcula opowie nie tylko o nowościach w marketingu, ale i o startowaniu z karierą w branży.

Krzysiek Tańcula to twórca pierwszej agencji real-time marketingowej MOMENTALNA i Fundacji PrzeKarpacie promującej proaktywne kariery na Podkarpaciu.
Doświadczenie w marketingu zdobył zarówno po stronie klienta (Multimedia Polska, Szafa.pl, NewBalance), jak i dostawców-agencji.
Tworzył hasła reklamowe, nazwy i opisy produktów, strony WWW (i komunikację w serwisach społecznościowych
Śledzi ponad 6 tysięcy fanpejdży i potrafi przewidzieć, co zdominuje media społecznościowe kolejnego dnia.
Jest autorem eksperymentu z założeniem komitetu wyborczego “Zaznacz Tutaj”.

Informatyk i absolwent studiów dziennikarskich o specjalności reklama i public relations, po licznych szkoleniach z komunikacji marketingowej, nowych technologii i zarządzania projektami, a także 5 szkół liderskich, który nadal rozwija się jako szef.

KIEDY:

12 grudnia 2019 roku, godz. 13.15

GDZIE:

Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (budynek CJO), ul. Uniwersytecka 17, sala 115.