Warsztaty – Newsroom UJK

Terminarz warsztatów „Zadanie praktyczne dla studentów realizowane w formie projektu NEWSROOM UJK” w ramach projektu „Program rozwoju kompetencji droga twórczego rozwoju studentów UJK” realizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Terminarz warsztatów „Zadanie praktyczne dla studentów realizowane w formie projektu NEWSROOM UJK” w ramach projektu  „Program rozwoju kompetencji droga twórczego rozwoju studentów UJK” realizowany przez Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020.

Pobierz harmonogram w formacie PDF

rozmiar czcionki