VI Olimpiada Wiedzy o Mediach

WYNIKI I ETAPU VI EDYCJI OLIMPIADY WIEDZY O MEDIACH

Lista zakwalifikowanych osób do II etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach:

L.p.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Walencik Emilia

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

2.

Stachura Marta

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

3.

Osowska Gabriela

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

4.

Duraziński Dawid

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

5.

Klimczak Barbara

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju

6.

Żukowska Alicja

VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

7.

Stępień Sandra

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

8.

Gibas Aleksandra

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

9.

Trela Adrian

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

10.

Glibowski Jakub

I LO im. ks. S. Wyszyńskiego w Staszowie

11.

Kowalska Angelika

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych we Włoszczowie

12.

Matysek Ernest

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

13.

Wawrzeńczyk Alicja

VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

14.

Mosiołek Maria

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

15.

Szlufik Natalia

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

16.

Dąbrowa Aleksandra

VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

17.

Kawecki Andrzej

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie

18.

Cebula Karolina

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie

19.

Gajda Natalia

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

20.

Kupis Gabriela

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

21.

Gardocka Ida

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

22.

Szustakiewicz Kacper

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

23.

Janus Agata

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

24.

Kozakowski Łukasz

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

25.

Walerczak Paulina

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

26.

Mudryk Wiktoria

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju

27.

Janik Maja

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

28.

Kosior Jakub

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach

29.

Maludzińska Angelika

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

30.

Kruzel Patryk

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie

31.

Bryła Julia

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

32.

Rak Kinga

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

33.

Witkowska Wiktoria

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

34.

Banach Ewelina

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

35.

Pikus Wiktoria

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. ks. Marcina Popiela w Ostrowcu Świętokrzyskim

36.

Sternik Aleksandra

I LO im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim

37.

Palmowska Julia

LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

38.

Lawrenc Bartłomiej

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

39.

Stopa Wiktoria

II LO im. Stanisława Staszica w Starachowicach

40.

Soboń Oliwia

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

41.

Łukasik Natalia

VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach

42.

Bentkowska Martyna

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

43.

Blicharska Patrycja

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

44.

Ramiączek Klaudia

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

45.

Kowalska Gabriela

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

46.

Błaszkiewicz Agnieszka

LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach

47.

Kozieł Milena

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

48.

Cichy Katarzyna

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

49.

Sosnowska Kinga

I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie

50.

Bandrowska Maria

V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach

Informujemy, że zawody okręgowe IV edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach odbędą się 13 grudnia 2019 roku (piątek) w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Uniwersytecka 17 (dawna ul. Świętokrzyska 21D_, 25-406 Kielce. Rozpoczęcie testu o godz. 12.00. od godziny 11.00 do 11.45 obowiązkowa rejestracja zakwalifikowanych uczestników. Prosimy o zabranie legitymacji szkolnych.

Program i literatura do testu z wiedzy o mediach, który uczestnicy będą rozwiązywać, dostępne są na stronie internetowej http://owm.edu.pl/program-i-literatura/). Ogłoszenie wyników i wyłonienie laureatów, którzy pojadą na zawody centralne Olimpiady do Warszawy nastąpi tego samego dnia. Pomiędzy testem z wiedzy o mediach, a ogłoszeniem wyników, przewidujemy: czas wolny, poczęstunek, zwiedzanie Studenckiego Internetowego Radia FRASZKA.

Świętokrzyski Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach

Tegorocznymi sponsorami Olimpiady są:

Patronat medialny

rozmiar czcionki
kontrast