Olimpiada Wiedzy o Mediach

IX Olimpiada Wiedzy O Mediach

Mimo niesprzyjającej aury już po raz IX mieliśmy możliwość organizowania etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o Mediach. Najlepsza dziesiątka uczestników wiosną pojedzie do Warszawy, gdzie odbędzie się etap centralny. Stawką są indeksy na studia dziennikarskie na wybranym uniwersytecie. Po dwóch edycjach organizowania OWoM w sposób zdalny, była wreszcie okazja zaprezentowania uczestnikom naszej nowej siedziby.

Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszkom, studentkom I roku II st. – Karolinie Deji, Ulianie Dovzhenko, Milenie Klimczak, Weronice Szafraniec oraz Agacie Woch za nieocenioną pomoc w organizacji Olimpiady. Podziękowania także dla red. nacz. Radia FRASZKA Jakuba Konieczkowicza za chęć opowiedzenia uczestnikom OWoM o pracy studenckiej rozgłośni