International Staff Week at UV

International Staff Week na Uniwersytecie we Vlorze z naszym udziałem

W dniach 06-10 czerwca 2022 r. University „Ismail Qemali” Vlora w Albanii jest gospodarzem wydarzenia pod nazwą  International Staff Week.  Biorą w nim udział przedstawiciele  różnych instytucji szkolnictwa wyższego w UE, z którymi Uniwersytet we Vlorze współpracuje od lat. Spotkanie odbywa się pod hasłem „Budowanie i promowanie partnerstw” i koncentruje się na nawiązywaniu kontaktów i budowaniu nowych międzynarodowych partnerstw, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk między uniwersytetami.

Nasz Uniwersytet, ale przede wszystkim Katedrę Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej reprezentuje dr Przemysław Ciszek, realizując przy tym mobilność w ramach programu Erazmus K 107. Dr Przemysław Ciszek zaprezentował na tym forum naszą Uczelnię, oraz będzie prowadził zajęcia z Komunikacji za pomocą gier oraz z mediów społecznościowych.

Jak widzimy na przesłanych z Albanii zdjeciach dr P. Ciszek nie mówił tylko o Uczelni, Wydziale Humanistycznym ale także pochwalił się naszymi mediami uczelnianymi.