Programu współfinansowane ze środków UE

Dziennikarze, możecie już planować wakacyjne staże

staze_eu Dziennikarze, możecie już planować wakacyjne staże

W tym roku w wakacyjnych stażach wezmą udział studenci dziennikarstwa i komunikacji społecznej, historii i lingwistyki. Ciągle czekamy na decyzje dotyczące kierunków i lat, na których nie został spełniony wymóg 30% zgłoszeń w stosunku do ogólnej liczby studentów.

Staże mogą już planować studenci II roku I stopnia i II roku II stopnia dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Kandydatów z III roku i I roku II stopnia jest za mało, żeby można było uruchomić programy stażowe. Ale mimo zakończonej rekrutacji, można się jeszcze zgłaszać. Szczególnie zachęcamy studentów I roku II stopnia, bo do wymogu 30% brakuje zaledwie dwóch osób.

Szczegółowe informacje o wynikach rekrutacji i dalszym postępowaniu zostaną opublikowane na stronie https://whum.ujk.edu.pl/aktualnosci-2021/ w terminie do 10 maja. Jeśli ktoś chciałby odbywać staż indywidualnie u wybranego przez siebie pracodawcy, zachęcamy do nawiązywania wstępnych kontaktów.