Dzień: 10 października 2019

Inauguracja roku 2019/2020

8 października 2019r. w Instytucie Dziennikarstwa i Informacji o godzinie 11:30 miała miejsce inauguracja dla studentów pierwszego roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Była mowa o nowym budynku, zmianie nazwy Instytutu. Była to także okazja do podpisania umowy o współpracy z V Liceum Ogólnokształcącym im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach.

KDiKS w Radzie ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej

Rozpoczyna prace Rada Sektorowa ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej. W jej składzie znajdą się trzy podmioty z Kielc: Katedra Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Miejski Urząd Pracy i Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika. Dziś w siedzibie MUP odbyło się w tej sprawie spotkanie robocze z udziałem przedstawicieli Rady i sekretarza Miasta Kielce.

rozmiar czcionki
kontrast